אימון ניהולי

אימון ניהולי הינו כלי משלים ליעוץ אסטרטגי וליעוץ עסקי, העוסק בשיפור מיומנויות והגדלת האפקטיביות הניהולית. בסדרת מפגשים קצרה, נאבחן את מאפייני סגנון הניהול של הלקוח ונציע דרכים לשיפור אשר יובילו למימוש מלוא הפוטנציאל ולהתייעלות בהתנהלות השוטפת.

מהן המטרות של אימון ניהולי?

מטרות האימון הניהולי הן מתן כלים יישומיים להתנהלות אפקטיבית, סיוע בהתמודדות עם תופעת ה"בדידות בצמרת", אותה חווים מנהלים רבים כשהם נדרשים להתמודד עם החלטות בסביבה מורכבת והגדלת סיכויי השגת המטרות הארגוניות.

inner12

יתרונות האימון ניהולי?

אימון ניהולי מאפשר למנהל לשתף בלבטיו מאמן מקצועי, בעל ניסיון עשיר ומגוון, המנתח ביחד אתו את הסיטואציה, מספק נקודת-מבט נוספת ומסייע בקבלת ההחלטה המיטבית. הדילמות בהם יעסוק האימון הניהולי נוגעות לכלל תחומי הפעילות הארגונית והעסקית על פי העדפות המנהל והסיטואציה הארגונית.

כיזם המתמודד בפעם ראשונה עם המורכבות של הקמת מיזם הייטק יצרני הנמצא בשלב המעבר מפיתוח לייצור, והכרוך בלוגיסטיקה ובצורך בתכנון אסטרטגיה ארגונית מוקפדת, היה לי חשוב לבחור ביועץ ניהולי שחווה זאת בעצמו. לשמחתי בחרתי ברובי אשר תורם לי רבות מניסיונו בשטח והבנה בלתי אמצעית איך הדברים עובדים בפועל.

שחר גפני מנכ"ל ומייסד Modix3d מדפסות תלת מימד

אל האימון העסקי עם רובי, הגעתי כשאני בשלבים ראשוניים של הקמת עסק חדש באוקספורד אנגליה. רובי ליווה אותי באמצעות פגישה שבועית, בסקייפ, בתהליך בניית העסק והיה שותף בגיבוש היעדים ועיצוב קו השירותים של החברה. הוא סייע לי בגיבוש האסטרטגיה השיווקית, ידע לתת את הדגשים הנכונים ובחן את הדברים מנקודת מבט יצירתית ומקורית. במהלך האימון רובי עזר לי להשתחרר מפחדים וחששות שעיכבו אותי, סייע לי בבניית בסיס יציב לעסק ונתן לי כלים להמשך דרך עצמאית

סמדר יניב מנכ"ל Chocolatime, אנגליה

כחברת טכנולוגיה המתמודדת עם שוק דינמי ומוצרים מגוונים הדורשים רמת מקצועיות גבוהה, חיפשנו יועץ עסקי אשר יספק לנו כלים ניהוליים, עיסקיים, שיווקים ומכירתיים. היה חשוב לנו למצוא מישהו שיכול להבין במהירות את מורכבות החברה, השוק בו אנו פועלים והאתגרים הגדולים הניצבים בפנינו.כשפגשתי את רובי, היה לי ברור שהוא הגורם שיכול לעזור לנו וכבר מהפגישה הראשונה הוא עזר לי לייצר כלים ניהוליים שסייעו לי להתנהל נכון יותר מול לקוחותינו. התהליך שעברנו עם רובי החדיר רוח חדשה ורעננה לחברה, עודד אותנו לבחון אפיקי חשיבה ופעולה חדשים, הניע אותנו קדימה, אפשר לנו להרחיב את שירותינו ותרם באופן משמעותי להגדלת המכירות ולפיתוח התשתית התומכת בכך

איילת מוכתר מנכ"לית משותפת ובעלים, בטאנט

אני מסכמת את האימון עם רובי כתהליך מאיר עיניים, מחדד ומעצים, אבל בעיקר אפקטיבי. חשבתי שאני כבר יודעת די הרבה על עצמי ולא באמת חשבתי שאפשר יהיה לחדש לי, אבל התהליך היה כה מעמיק, מקיף ושיטתי שקשה היה שלא לקחת ברצינות את התובנות ולפעול על פיהן. קיבלתי זוויות חדשות, עשירות, מזוקקות ומנומקות של מה מפעיל אותי, מה חשוב לי, ומה חוסם. מבחינתי קיבלתי מעין מפת דרכים מבוארת, בעזרתה כעת יהיה לי קל יותר לנווט ליעדים שלי, ויותר מכך- לדעת מה הם בכלל והיכן הם על המפה, מבחינתי זה נכס יקר ערך שרכשתי ברמה האישית. גם ברמה המקצועית – מיידית התהליך הוכיח את עצמו, והיעד העסקי שהצבתי לעצמי בספקנות בתחילת התהליך הושג (במלואו!) בסופו. רובי עצמו מאמן נגיש, מבין עניין, חכם ונעים, והשותף הטוב ביותר שיכולתי לבקש לעצמי לתהליך. המון המון תודה!

ו.ר. פסיכולוגית