אימון ניהולי

האימון הניהולי עוסק בשיפור מיומנויות והגדלת האפקטיביות הניהולית.

אימון ניהולי מסייע גם בהתמודדות עם תופעת ה"בדידות בצמרת", אותה חווים מנהלים רבים כשהם נדרשים להתמודד עם החלטות בסביבה מורכבת ומגדיל סיכויי השגת המטרות הארגוניות והאישיות.

אימון ניהולי מאפשר למנהל לשתף בלבטיו מאמן מקצועי, בעל ניסיון עשיר ומגוון, המנתח ביחד אתו את הסיטואציה, מספק נקודת-מבט נוספת ומסייע בקבלת ההחלטה המיטבית. הדילמות בהם יעסוק האימון הניהולי נוגעות לכלל תחומי הפעילות הארגונית על פי העדפות המנהל והסיטואציה.

בסדרת מפגשים קצרה, נאבחן את מאפייני סגנון הניהול שלך ונציע דרכים לשיפור אשר יובילו למימוש מלוא הפוטנציאל ולהתייעלות בהתנהלות השוטפת.

inner12

אני אתחיל כך: רובי, המון תודה!
לקראת סיום לימודי הדוקטורט בהנדסת חשמל, ולאחר מספר שנות ניסיון בהיי-טק, הגעתי לפרשת דרכים מבחינה מקצועית, ועם לא מעט אפשרויות שעמדו בפניי, הרגשתי שאני זקוק להכוונה. הגעתי לרובי בהמלצת מכר, והתחלנו לעבוד יחד בפגישות שבועיות. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי חיבור, הבחנתי באדם חכם, רציני, מקצועי, ומהיר קליטה. בעזרת רובי קיבלתי הזדמנות להביט פנימה אל עצמי, לנתח את אופיי התנהלותי ולבחון כיצד אני נוהג לנצל את כישוריי כדי להצליח. במהלך הפגישות גיבשנו אסטרטגיה ויעדים מהרמה הכללית ועד הרמה הפרקטית יותר, לצורך מימוש החזון שלי שאותו כמובן הגדרנו ושיפרנו אט-אט מפגישה לפגישה. אני סמוך ובטוח שחזוני ימומש!
אני ממליץ בחום, זהו תהליך מהנה, מועיל ומפתח, שללא ספק יכול לסייע לכל אחד ואחת בצמתים החשובים בחיים.

משה אביטל דוקטורנט להנדסת חשמל, אוניברסיטת בר-אילן

כיזם המתמודד בפעם ראשונה עם המורכבות של הקמת מיזם הייטק יצרני הנמצא בשלב המעבר מפיתוח לייצור, והכרוך בלוגיסטיקה ובצורך בתכנון אסטרטגיה ארגונית מוקפדת, היה לי חשוב לבחור ביועץ ניהולי שחווה זאת בעצמו. לשמחתי בחרתי ברובי אשר תורם לי רבות מניסיונו בשטח והבנה בלתי אמצעית איך הדברים עובדים בפועל.

שחר גפני מנכ"ל ומייסד Modix3d מדפסות תלת מימד

אל האימון העסקי עם רובי, הגעתי כשאני בשלבים ראשוניים של הקמת עסק חדש באוקספורד אנגליה. רובי ליווה אותי באמצעות פגישה שבועית, בסקייפ, בתהליך בניית העסק והיה שותף בגיבוש היעדים ועיצוב קו השירותים של החברה. הוא סייע לי בגיבוש האסטרטגיה השיווקית, ידע לתת את הדגשים הנכונים ובחן את הדברים מנקודת מבט יצירתית ומקורית. במהלך האימון רובי עזר לי להשתחרר מפחדים וחששות שעיכבו אותי, סייע לי בבניית בסיס יציב לעסק ונתן לי כלים להמשך דרך עצמאית

סמדר יניב מנכ"ל Chocolatime, אנגליה

כחברת טכנולוגיה המתמודדת עם שוק דינמי ומוצרים מגוונים הדורשים רמת מקצועיות גבוהה, חיפשנו יועץ עסקי אשר יספק לנו כלים ניהוליים, עיסקיים, שיווקים ומכירתיים. היה חשוב לנו למצוא מישהו שיכול להבין במהירות את מורכבות החברה, השוק בו אנו פועלים והאתגרים הגדולים הניצבים בפנינו.כשפגשתי את רובי, היה לי ברור שהוא הגורם שיכול לעזור לנו וכבר מהפגישה הראשונה הוא עזר לי לייצר כלים ניהוליים שסייעו לי להתנהל נכון יותר מול לקוחותינו. התהליך שעברנו עם רובי החדיר רוח חדשה ורעננה לחברה, עודד אותנו לבחון אפיקי חשיבה ופעולה חדשים, הניע אותנו קדימה, אפשר לנו להרחיב את שירותינו ותרם באופן משמעותי להגדלת המכירות ולפיתוח התשתית התומכת בכך

איילת מוכתר מנכ"לית משותפת ובעלים, בטאנט

אני מסכמת את האימון עם רובי כתהליך מאיר עיניים, מחדד ומעצים, אבל בעיקר אפקטיבי. חשבתי שאני כבר יודעת די הרבה על עצמי ולא באמת חשבתי שאפשר יהיה לחדש לי, אבל התהליך היה כה מעמיק, מקיף ושיטתי שקשה היה שלא לקחת ברצינות את התובנות ולפעול על פיהן. קיבלתי זוויות חדשות, עשירות, מזוקקות ומנומקות של מה מפעיל אותי, מה חשוב לי, ומה חוסם. מבחינתי קיבלתי מעין מפת דרכים מבוארת, בעזרתה כעת יהיה לי קל יותר לנווט ליעדים שלי, ויותר מכך- לדעת מה הם בכלל והיכן הם על המפה, מבחינתי זה נכס יקר ערך שרכשתי ברמה האישית. גם ברמה המקצועית – מיידית התהליך הוכיח את עצמו, והיעד העסקי שהצבתי לעצמי בספקנות בתחילת התהליך הושג (במלואו!) בסופו. רובי עצמו מאמן נגיש, מבין עניין, חכם ונעים, והשותף הטוב ביותר שיכולתי לבקש לעצמי לתהליך. המון המון תודה!

ורד ר. פסיכולוגית